Tatuaż Dla Ryb - Pomysły i Symbolika

Kolejne wpisy serii o tatuażach dopasowanych do poszczególnych znaków zodiaku. W dzisiejszym poście zajmiemy się jednym ze znaków, którym patronuje żywioł wody. Pomysłów na tatuaże dla ryb nie zabraknie. Na pewno znajdziecie wśród nich wzór, który będzie z wami rezygnował, pomoże w walce ze swoimi słabościami i…, po prostu przyniesie wam szczęście!

Tatuaż Dla Ryb - Charakterystyka Znaku

Ryby to jeden z najbardziej empatycznych i wrażliwych znaków, który bardzo lubi żyć we własnym świecie fantazji. Są niezwykle ufne przez co, bywają również naiwne i często wykorzystywane przez innych. Dlatego też, kiedy Ryby kogoś kochają, potrafią być wręcz ślepe na wady drugiej osoby. Łatwo się zakochują, ale jest to niezwykle silne i szczere uczucie. Bogata wyobraźnia Ryb często wyprzedza zdrowy rozsądek dlatego, że te osoby wolą w swoim życiu kierować się sercem aniżeli rozumem. Łatwo ulegają skrajnym emocjom; wiele zależy od tego, w jakim aktualnie są nastroju…, a ten może zmieniać się wręcz z minuty na minutę! Potrafią bezgranicznie oddać się pewnej idei i ciężko pracować na swój sukces. Z drugiej strony jednak możemy wyróżnić również takie Ryby, które są bardzo opieszałe w działaniu oraz nie mają motywacji ku temu, aby robić cokolwiek produktywnego. To takie małe leniuszki! Niezależnie od tego, jaki typ Ryb reprezentujemy, tatuaż dla ryby może pomóc nam okiełznać niezwykle silne emocje, które nie zawsze są najlepszym życiowym doradcą!

Tatuaż dla Ryb

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Ryby posiadają pewne atrybuty, które mogą pomóc im okiełznać niezwykle silną uczuciowość oraz pomóc w pracy nad asertywnością. Przydadzą się także tym nieco bardziej leniwym reprezentantom znaku w odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji. Niektóre z nich doskonale sprawdzą się jako wzór tatuażu dla Ryb!

Tatuaż Dla Ryb - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Uczuciowe i marzycielskie Ryby łatwo jest zranić, gdyż są to osoby o niezwykle rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. Nie dziwi więc fakt, że wśród roślin dla Ryb znajduje się delikatna i niewinna wodna. Reprezentuje ona ich wewnętrzne piękno, gdyż to osoby o artystycznych duszach. W okiełznaniu tych niezwykle skrajnych stanów uczuciowych, w jakich często znajdują się Ryby, pomogą patrolujące zwierzęta. Tatuaż dla Ryb może przedstawiać łabędzia lub oczywiście… ryby, gdyż są to  zwierzęta wodne, zgodne z żywiołem, który jest przypisany do tego znaku. Z kolei żółw i pingwin są przystosowane do życia w ekstremalnych warunkach – doskonale sprawdzą się w przypadku tych Ryb, które często mają skłonności do dramatyzowania. Szczęśliwe kamienie można również wkomponować w motywy botaniczne. To właśnie chryzolit czy koral sprawią, że Ryby zaczną twardo stąpać po ziemi. Tatuaż dla Ryb powinien zawierać różne odcienie niebieskiego, który symbolizuje mądrość, więc pozwoli rybom znaleźć balans pomiędzy kierowaniem się, sercem a rozumem

Tatuaż Dla Ryb - Czego Unikać?

Ryby powinny unikać ciemnych barw, gdyż stoją one w sprzeczności z ich delikatną i marzycielską naturą. A zatem czarno-szary realizm nie będzie najlepszym wyborem w przypadku tych osób. Tatuaże dla Ryb nie powinny również zawierać elementów związanych z ogniem, ciepłem lub Słońcem. Ten żywioł niepotrzebnie rozpala uczucia i emocje…, a Ryby są już wystarczająco uczuciowe! Jeżeli Ryby planują większą dziarę, to najlepiej jest ją rozłożyć na kilka sesji. Oczywiście tatuaż dla Ryb Może być duży, to nie wyklucza pokrywania ciała większymi kompozycjami. Jednak jest to znak o niskiej wytrzymałości na ból.

Tatuaż dla Ryb

Tatuaż Dla Ryb - Podsumowanie

Marzycielskie i uczuciowe Ryby potrzebują uziemienia, dlatego wzory tatuaży dla Ryb nie powinny zawierać elementów nawiązujących do żywiołu ognia, który jeszcze dodatkowo podsyca skrajne emocje. W okiełznaniu ich burzliwego charakteru pomogą odcienie niebieskiego symbolizujące mądrość, równowagę i rozwagę. Szczęśliwe rośliny podkreślą delikatną i niezwykle piękną artystyczną duszę ryb, a dzięki swoim zwierzęcym patronom – takim jak żółw i pingwin – Ryby będą bardziej odporne na zranienie i zbudują swoją wewnętrzną pewność siebie.