Walentynkowe Tatuaże | Inspiracje i Pomysły Dla Par

Już lada moment święto zakochanych. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na zaskakujący i oryginalny prezent dla swojej drugiej połówki, pomyśl o walentynkowym tatuażu. To wspaniały wyraz dozgonnego oddania i szczerego uczucia, który zostanie z wami na całe życie…, dlatego może nie tatuujcie sobie swoich imion lub dat urodzenia! Tak dla pewności. Jeśli szukacie inspiracji to dobrze trafiliście; przedstawimy wam dziś kilka pomysłów na walentynkowe tatuaże od klientów naszego studia.

Walentynkowe Tatuaże Dla Zakochanych

Święto zakochanych to okazja, żeby wyrazić swoje uczucia wobec naszej drugiej połówki. Niezależnie od tego, czy jesteście świeżo upieczoną parą, czy może macie już kilka lat związku za sobą, walentynkowe tatuaże to doskonały pomysł na podkreślenie relacji, jaka was łączy. W dodatku walentynkowe tatuaże są oryginalnym prezentem, który możecie sprawić swojej drugiej połówce. Warto jednak wiedzieć, że tatuowanie czegoś, co bezpośrednio kojarzy się nam z naszą ukochaną osobą, nie jest…, zbyt rozsądne! Rzeczywistość bywa różna i niekiedy związki się rozpadają, dlatego nie radzimy wybierać waszych imion czy dat urodzenia

Jeżeli myślicie o walentynkowym tatuażu, dobrze jest znać preferencje drugiej osoby i zaprojektować wzór zgodny – na przykład – z jej zainteresowaniami. Zresztą kilka pomysłów na wzory tatuaży dla par znajdziecie poniżej. Nasi klienci z przyjemnością wykonują sobie walentynkowe tatuaże, więc i wy będziecie mieli troszkę inspiracji do swoich własnych projektów!

Ciekawym pomysłem na walentynkowy tatuaż będą wzorki, które są ze sobą komplementarne. Kluczyk i kłódka? Dwa uzupełniające się kawałki puzzli? A może król i dama z talii kart do gry? To tylko niektóre z pomysłów, jakie możecie zaadaptować na swoje potrzeby. Walentynkowe tatuaże mogą także określać wasze wspólne hobby. Oboje lubicie górskie wycieczki, a może jesteście zapalonymi miłośnikami jazdy na rowerze? W takim razie nie musicie daleko szukać pomysłu na walentynkowy tatuaż! Wystarczy, że w sposób symboliczny utrwalić na skórze wspólne hobby, które was połączyło. A jeżeli już o połączeniu dusz mowa…, być może zapadło wam w pamięć miejsce, w jakim się poznaliście? To także bardzo oryginalny pomysł na walentynkowy tatuaż!

Czy Walentynkowy Tatuaż Dla Singla

Wcale nie jest powiedziane, że osoba samotna, która woli życie w pojedynkę, nie może zrobić sobie walentynkowego tatuażu. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem z wyboru, czy być może twój ostatni związek po prostu już się zakończył, to walentynkowy tatuaż możesz zafundować sobie sam. 14 lutego to doskonała okazja ku temu, aby wyrazić miłość do samego siebie. I nie mamy tutaj na myśli niezdrowego egoizmu, ale samoakceptację, życie w zgodzie ze sobą. Walentynki są wszak świętem miłości. A warto pamiętać, że jeśli nie kochamy samych siebie, to najczęściej mamy problemy w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi. Dlatego walentynkowe tatuaże nie są zarezerwowane wyłącznie dla zakochanych par. Single również mogą wykonywać sobie tego typu wzorki!

Walentynkowe Tatuaże Dla Par

Para nie zawsze tworzy związek. Walentynkowe tatuaże mogą wykonać równie dobrze przyjaciółki bądź przyjaciele, którzy chcą w ten sposób wyrazić i upamiętnić swoją wyjątkową relację. Poza tym do naszego salonu zgłaszają się często siostry, kuzynki oraz mamy wraz z córkami. Uwielbiamy przyjmować tego typu klientów i słuchać ich historii, ponieważ takie osoby doskonale rozumieją ideę walentynkowych tatuaży. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, święto obchodzone 14-stego lutego pozwala nam wyrazić miłość, głęboko skrywane uczucia. Możymy nimi darzyć partnera, członeka rodziny, przyjaciela albo jakiś daleki kuzyna czy kuzynkę. Walentynkowy tatuaż, który w sposób symboliczny łączy ze sobą te dwie osoby to naprawdę wyjątkowa pamiątka. 

Jeżeli macie wątpliwości co do wyboru najodpowiedniejszego wzoru, nasi artyści chętnie służą wam pomocą. Piszcie do nas na Instagramie w wiadomościach prywatnych, lub wyślijcie swoje zapytanie wraz z inspiracjami. Na naszego maila. Czekamy na was i wesołych Walentynek!

Walentynkowe Tatuaże