Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Tatuaż - Oryginalny Prezent Na Dzień Matki

Dziary już dawno przestały być domeną kryminalistów. Obecnie większość klientów polskich salonów tatuażu stanowią kobiety! W dodatku na działki decydują się nie tylko osoby młode, ale i panie w sile wieku. To chyba wystarczający powód ku temu, aby zdecydować się na rezerwację terminu w wybranym salonie tatuażu…, z okazji nachodzącego Dnia Matki! 

No właśnie – część z nas zwleka z prezentem do ostatniej chwili. Dlatego przychodzimy z pomocą, podsyłając kilka inspiracji i pomysłów na prezent na Dzień Matki.

Pomysły Na Kobiece Tatuaże Dla Mam

Jeśli wiesz jakie wzory i motywy lubi twoja mama, (bo bywa w salonach tatuażu regularnie) to masz ułatwione zadanie! Jeśli jednak będzie to jej pierwsza wizyta w studiu, warto wówczas zdecydować się na coś mniejszego. Dlatego też minimalistyczny tatuaż to idealny pomysł na prezent dla matki. Małe, kobiece tatuaże łatwiej jest ukryć pod ubraniem. Poza tym delikatne, eteryczne wzorki mniej rzucają się w oczy. To czyni je idealnymi dla osób, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w świecie modyfikacji ciała. Łatwo je wówczas zrazić do sztuki trwałego ozdabiania ciała, więc kupując voucher na tatuaż miej to na uwadze, aby prezent dla matki nie okazał się niewypałem!

Poza tym warto podkreślić, że małe, minimalistyczne tatuaże wykonuje się szybko i zazwyczaj nie są one zbyt bolesne. W szczególności jeśli zdecydujesz się na technikę handpoke, która świetnie sprawdza się w przypadku damskich tatuaży na palcach. To problematyczne miejsce, dlatego wymaga od tatuatora niezwykłej precyzji, dokładności i wyczucia. Twoja mama z pewnością będzie zachwycona eleganckim, kobiecym tatuażem na dłoni!

Jednak minimalizm i handpoke to nie jedyne, rekomendowane technik, na którą możesz postawić kupując swojej mamie voucher na tatuaż.  Jeśli nie wiesz jaki wzór tatuażu dla mamy będzie najbardziej jej odpowiadał, zwróć uwagę na to co się jej podoba. Dobrym pomysłem będzie przejrzenie jej garderoby. Może lubi kwiaty i często kupuje ubrania z takimi wzorami? A może jest wielbicielką zwierząt? Kobiece tatuaże z motywami botanicznymi od kilku lat niezmiennie pozostają na topie, więc będą idealnym pomysłem na prezent dla matki z okazji jej święta!

Ile Kosztuje Voucher Na Tatuaż Dla Matki?

Skoro masz już pomysł na prezent dla matki to teraz pewnie zastanawiasz się ile może kosztować voucher na tatuaż. Cóż, wszystko zależy od tego, jakiej wielkości projekt zapragniesz sprezentować swojej mamie! Ceny dziadek są uzależnione od wielu czynników: użytych kolorów, stylu, umiejscowienia wzoru, lokalizacji wybranego salonu czy doświadczenia tatuażysty. Małe, minimalistyczne wzory damskich tatuaży będą dużo tańsze niż duże, realistyczne portrety. Pamiętaj, żeby zawsze porozmawiać z manageram salonu tatuażu na temat kosztów, jeśli planujesz podarować swojej mamie voucher. 

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego studia wspólnie z waszymi kochanymi mamami! Pamiętajcie, że zawsze możecie napisać do nas na Instagramie, wysłać maila lub skontaktować się za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej. Z chęcią pomożemy przy wyborze wzoru, który z pewnością będzie niezapomnianym prezentem dla matki z okazji jej święta!