Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Tatuaż Bliźniąt | Inspiracje i Pomysły

Czy można być empatycznym, piekielnie inteligentnym, lubić się uczyć i doświadczać nowych rzeczy…, a przy tym należeć do grona osób leniwych i kapryśnych? Oczywiście! Dla osób spod znaku Bliźniąt nie ma nic niemożliwego. To jeden z najbardziej zmiennych i niestałych znaków zodiaku. To jednak sprawia, że z Bliźniętami nie można się nudzić! Osoby, którym patronują Bliźnięta, powinny wybrać tatuaż Bliźniąt zawierający motywy, jakie nieco harmonizują ich wewnętrzne, sprzeczne energie.

Tatuaż Bliźniąt - Charakterystyka Znaku

Bliźnięta uchodzą za jeden z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku i astrologowie mają tutaj na myśli zarówno inteligencję emocjonalną, jak i po prostu życiową mądrość. Wszystko dlatego, że patronuje im Merkury, czyli ciało niebieskie, które opiekuje się prawdziwymi geniuszami. Ponadto warto wspomnieć, że rozróżniamy 2 typy Bliźniąt; to Kastor i Polluks (są to najjaśniejsze gwiazdy w gwiazdozbiorze Bliźniąt). Tatuaż dla Bliźniąt w typie Kastora powinien podkreślać ich kreatywność i niezwykle artystyczną naturę. Są to osoby rozgadane, lubiące plotki. Bywają przy tym bardzo, ale to bardzo kapryśne, chociaż doskonale odgadują emocje innych. Bliźnięta są zawsze chętne do pomocy gotowe poświęcić swoje wygodne życie, by ulżyć w cierpieniu innym. Polluks z kolei to typ Bliźniąt, które działają strategicznie. Dokładnie planują każdy element swojego życia i niełatwo je rozszyfrować. Często bywają złośliwe oraz chwiejne emocjonalnie, przez co związek z Bliźniętami to istne tornado! Trudno się dziwić, w końcu patronuje im żywioł powietrza.  Warto także pamiętać, że niezależnie od typu znaku zodiaku Bliźnięta stale poszukują nowych wrażeń i szybko się nudzą, dlatego naprawdę ciężko dotrzymać im kroku.

Tatuaż Bliźniąt

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Bliźnięta posiadają pewne atrybuty, które sprawią, że nie będą one miały trudności w ustabilizowaniu swoich często sprzecznych emocji. Poza tym Bliźnięta powinny korzystać ze swojej silnie rozwiniętej inteligencji emocjonalnej oraz życiowych mądrości. Co więc powinien zawierać tatuaż Bliźniąt?

Tatuaż Bliźniąt - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Nie będzie łatwo wybrać odpowiedni wzór tatuażu Bliźniąt. Osoby te bardzo lubią się uczyć, jednak często zmieniają przy tym swoje zainteresowania, przez co zewnątrz może wyglądać, jakby brakowało im siły i motywacji. Tę chwiejną naturę z pewnością ustabilizują kolory ziemi takie jak zielony i jasnozielony. Pozwolą one bujającym w obłokach Bliźniętom skupić się na rozpoczętym zadaniu. Ponadto, wbrew pozorom tatuaż Bliźniąt uwielbiających plotki powinien zawierać jedno z patrolujących im zwierząt – najlepiej rozgadaną papugę! Niektórym znakom zodiaku ciężko jest znosić ich kaprysy i złośliwości, więc w okiełznaniu tych niezbyt pozytywnych cech charakteru pomoże wzór tatuażu Bliźniąt zawierający przypisane im rośliny. Tak naprawdę bliźnięta mają w sobie niezwykły dar empatii. Doskonale rozszyfrowuje ją emocje innych, chociaż same są w ich ukrywaniu mistrzami. Tatuaż dla Bliźniąt powinien także zawierać szczęśliwy kamień, czyli topaz, który harmonizuje ich dwulicowy charakter.

Tatuaż Bliźniąt - Czego Unikać?

Bliźnięta są bardzo towarzyskie; dlatego wszelkie projekty tatuaży Bliźniąt powinny zawierać przynajmniej jeden zduplikowany element. Samotne Bliźnięta czują się bardzo nieszczęśliwe i mogą popaść w depresję; stąd też powielanie jednego z elementów tatuażu Bliźniąt jest jak najbardziej wskazane. Chociaż wśród patrolujących Bliźniętom zwierząt znajdują się papuga i jaskółka, to nie wszystkie ptaki będą rezonować z ich charakterem. Tatuaż Bliźniąt zawierający takie latające stworzenia jak mewa czy sroka, jeszcze bardziej uwypukli ich złośliwą i kapryśną naturę. Ponadto Bliźnięta powinny unikać koloru żółtego, gdyż kojarzy się on z zazdrością i zawiścią.

5

Tatuaż Bliźniąt - Podsumowanie

Dwoistą naturę Bliźniąt reprezentują 2 najjaśniejsze gwiazdy tego gwiazdozbioru: Kastor i Polluks. Tatuaż dla Bliźniąt w typie Kastora powinien zawierać patrolujące im zwierzęta, czyli papugę albo jaskółkę. To one podkreślą ich kreatywność oraz niezwykle artystyczną naturę. Jako, że są to osoby bardzo kapryśne, powinny unikać w swoich dziarkach koloru żółtego. Z kolei Bliźnięta w typie Polluksa bardzo trudno jest rozszyfrować i często bywają złośliwe. Ich chwiejność emocjonalną można ustabilizować za pomocą szczęśliwych kamieni bądź szczęśliwych roślin. 

Warto także pamiętać, że to jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku. Samotny popada w depresje. Dlatego też w projekcie tatuażu Bliźniąt powinien zawierać się przynajmniej jeden zduplikowany element. to uchroni je przed życiową porażką za którą uważają życie w pojedynkę.