Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Tatuaż Dla Strzelca | Magia Znaków Zodiaku

Mimo że Strzelec współdzieli z poprzedzającym go znakiem zodiaku – Skorpionem – pewne symbole czy energetyczne amulety, tak naprawdę te znaki nie mają ze sobą wiele wspólnego. Strzelec to jeden z najbardziej optymistycznych znaków. Cieszy się tym, co dopiero może mieć. Ciągle żyje marzeniami i przyszłością, dlatego też tatuaż dla Strzelca powinien zawierać odniesienia, które nieco postawią go na ziemi sprawiąjc, że spojrzy racjonalnym okiem na to, co dzieje się wokół niego. Powoli zbliżamy się do końca naszej serii, więc czytajcie z uwagą, co dzisiaj mamy wam do zaproponowania! Jaki powinien być tatuaż dla Strzelca?

Tatuaż Dla Strzelca - Charakterystyka Znaku

Strzelec to bardzo żywiołowy znak zodiaku; zresztą jak wszystkie, które są powiązane z energią ognia. Jest urodzonym optymistą – do wszystkich działań podchodzi z wielkim entuzjazmem i nie brak mu zapału, aby dokończyć to, co zaczął. Stale chce więcej, żyje marzeniami i kocha podróżować. Dlatego sporo wolnego czasu zajmuje mu planowanie kolejnych brawurowych eskapad. Jest przy tym oczywiście skory do niesienia pomocy innym, jednak w związkach bywa nieustępliwy. Ciężko przekonać Strzelca do kompromisów…, ale wynagradza to swojemu partnerowi niezwykłą wiernością. Tą żarliwą miłością darzy nawet przyjaciół, których traktuje jak członków własnej rodziny. Takie Strzelce wedle astrologów mają „końską naturę”, z kolei Strzelec o „naturze ludzkiej”, bywa nieco mniej ekspresyjny, choć równie zaangażowany. Strzelec to także znak, który bez chwili zawahania można obdarzyć zaufaniem. Zawsze wywiąże się z danego słowa, jest terminowy i doskonale trzyma w tajemnicy powierzone mu sekrety. Strzelec bywa lekkoduchem w stosunku do samego siebie; nie przejmuje się chorobami ani dobrami doczesnymi. Chociaż ogólnie cieszy się dobrym zdrowiem, to nie powinien zaniedbywać tych sfer swojego życia. 

Tatuaż dla Strzelca

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Strzelec posiada pewne atrybuty, które sprowadzą go na ziemię w sytuacjach wymagających rozsądnego i trzeźwego myślenia. Nie pozbawią go oczywiście tego młodzieńczego wigoru i ognistej energii, ale pozwolą znaleźć właściwą równowagę w życiu. Co więc powinien zawierać tatuaż dla Strzelca?

Tatuaż Dla Strzelca - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Wspomnieliśmy już wcześniej od dwoistej naturze Strzelców. Astrologowie wyróżniają wśród takich osób Strzelce o „naturze końskiej” oraz „ludzkiej”. Tatuaż dla Strzelca o „naturze końskiej” powinien oczywiście zawierać w wzorze odniesienia do tego zwierzęcia. To pozwoli osobie urodzonej pod tym znakiem zodiaku zachować swój dynamizm i energię do późnej starości! Z kolei Strzelec o „naturze ludzkiej” powinien pomyśleć o wzorze tatuażu dla Strzelca z jeleniem to dumne i dostojne zwierzę, które pozwoli takim osobom pielęgnować ich naturalne przymioty. Szczęśliwe kolory Strzelca są niezwykle wykwintne. Mamy tutaj jadowitą zieleń i purpurę, dlatego wszelkie wzory tatuaży na Strzelca wykonane w stylu neotradycyjnym bądź realistycznym są tutaj jak najbardziej wskazane. Rośliny dla Strzelca, wśród których znajdują się: palma, kasztan i dąb, pozwolą mu z kolei nieco utemperować te jakże marzycielską i czasami nieco oderwaną od rzeczywistości naturę. W szczególności mogą nieco zmodyfikować jego podejście do samego siebie. Strzelec bardzo chętnie niesie pomoc innym przez co, niekiedy zaniedbuje sam z siebie. Tak silne i głęboko ukorzenione drzewa, jakimi są kasztan i dąb idą, pozwolą mu twardo stąpać po ziemi.

Tatuaż Dla Strzelca - Czego Unikać?

Aby osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku nie utraciła swojego młodzieńczego wigoru i zapału, powinna unikać bardzo ciemnych kolorów we wzorze tatuażu dla Strzelca. Jego szczęśliwe kolory i tak już są wystarczająco ciemne oraz chłodne, więc nadmierna ilość czerni może sprawić, iż taka osoba stanie się osowiała i straci ten swój niezwykły optymizm. Strzelec powinien także ostrożnie podchodzić do swoich szczęśliwych kamieni. Ich wytatuowanie co prawda nie przyniosą mu wiecznego pecha, jednak jeżeli będzie on nadmiernie się na nich skupiał i karmił swoją energią może popaść w samouwielbienie, tracąc naturalną chęć i zdolność do niemal bezinteresownego niesienia pomocy innym. 

Tatuaż dla Strzelca

Tatuaż Dla Strzelca - Podsumowanie

Astrologowie wyróżniają 2 typy osób urodzonych w znaku Strzelca. Nie zmienia to jednak faktu, że niezależnie od tego, którą naturę reprezentują, wszystkie Strzelnice są pełne wigoru, optymizmu oraz chęci do działania i niesienia pomocy innym. Tatuaż dla Strzelca powinien zawierać jego szczęśliwe kolory oraz w zależności od reprezentowanego typu osobowości – jedno z patronujących zwierząt. To także znak, który polubi style neotradycyjny i realistyczny.

Aby Strzelec nie utracił swoich naturalnych przymiotów, nie powinien skupiać się tak mocno na swoich szczęśliwych kamieniach. Jego lekkoduszne podejście do własnego zdrowia i sytuacji materialnej pomogą opanować mu szczęśliwe rośliny, które powinny znaleźć się w projekcie tatuażu dla Strzelca.