Tatuaż dla Raka | Astrologiczne Wzory

Niesamowicie opiekuńczy i niezwykle czuły. Ponadto bardzo zatroskany o zdrowie, swoje i swojej rodziny. Istny domator z kulinarnym talentem i do tego… wielbiciel słodkości! Tak właśnie można w kilku zdaniach opisać astrologicznego Raka. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są niezwykle ciepłe i bardzo gościnne. Inni czują się w ich towarzystwie niezwykle swobodnie. A zatem, jakie elementy powinien zawierać astrologiczny tatuaż dla Raka? Co pozwoli mu nabrać pewności siebie i podkreślić jego liczne zalety?

Tatuaż dla Raka - Charakterystyka Znaku

Mimo że są to jedne z najbardziej bojaźliwych i wrażliwych znaków zodiaku, Raki potrafią również stanąć w obronie własnej lub w obronie swojej rodziny. Wówczas są zdolne do bardzo odważnych i bolesnych posunięć w kierunku swojego oponenta. Wolą jednak unikać konfliktów i zazwyczaj bronią się w sposób defensywny. Swije zainteresowania zazwyczaj ukierunkowują w stronę sztuki (także tej kulinarnej!). Wśród Raków możemy znaleźć wielu utalentowanych, romantycznych poetów. Swoją drogą miłość w życiu Raka jest bardzo ważna, ponieważ emocje stawia on na pierwszym miejscu. To niezwykle uczuciowy i opiekuńczy znak zodiaku zarówno dla swojego partnera, jak i rodziny. Jego całe życie kręci się wokół ogniska domowego, dlatego tatuaż dla Raka powinien uwypuklać te niezwykle rzadkie w dzisiejszych czasach cechy. Rak nie goni za dobrem doczesnym, chociaż lubi wszelkie nowinki technologiczne i zazwyczaj bardzo łatwo oraz intuicyjnie uczy się obsługi skomplikowanych urządzeń. Raki są bardzo inteligentne oraz potrafią uważnie obserwować otoczenie i szybko wyciągać właściwe wnioski. Ponadto to doskonali kucharze i przy tym niezwykłe łakomczuchy…, dlatego powinny uważać na swoją dietę, aby nie przybrać w szybkim tempie kilku niepotrzebnych kilogramów. To niezwykle ważne, bo te osoby mają hipochondryczne skłonności, przez co nawet taka błahostka potrafi wpędzić Raka w histerię. 

Tatuaż dla Raka

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Raki posiadają pewne atrybuty, które dodadzą im więcej wiary w siebie oraz ustabilizują bogate, wewn3trzne życie uczuciowe. Poza tym Raki powinny wykorzystać swoje kulinarne i artystyczne – w szczególności poetyckie -talenty. Co więc powinien zawierać tatuaż dla Raka?

Tatuaż Dla Raka - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Wbrew pozorom tatuaż dla Raka nie powinien zawierać motywów wyłącznie związanych z wodą, chociaż jest to żywią patrolujący temu astrologicznemu zwierzęciu. Oczywiście wśród szczęśliwych roślin możemy znaleźć lilię wodną, która podkreśli niezwykle silną uczuciowość i delikatność osób urodzonych pod tym znakiem. Podobnie wśród zwierząt – Rakom patronują małże i kraby. Krab symbolizuje odporność raka i jego defensywne podejście do wszelkiego rodzaju konfliktów. To bardzo dobry pomysł na astrologiczny tatuaż dla Raka, gdyż jest zgodny z jego naturą i nie odejmie mu pewności siebie. Warto zaznaczyć, że wśród szczęśliwych roślin znajdują się owoce jadalne takie jak melony czy ogórki. Nie musicie koniecznie tatuować sobie tych elementów, jednak tatuaż dla Raka zawierający kulinarne odniesienia z pewnością będzie bardzo mu pasował. Szlachetne kamienie przypisane Rakom to bursztyny i perły. Zawarcie tych skarbów morza we wzorze tatuażu dla Raka jest szczególnie wskazane w przypadku kobiet. Podkreślą one ich elegancje i naturalne piękno, a także inteligencję i czułość w stosunku do swojego partnera. Mimo swej bojaźliwości i niezwykłej troski o zdrowie, Raki to tak naprawdę bardzo ogniści kochankowie. Opiekuje się nimi Księżyc, który jest planetą bardzo tajemniczą i zmienną. Dlatego też Raki, które chcą zadbać o swoją sferę emocjonalną i łóżkową, powinny podkreślać te cechy. Dobrym pomysłem będzie wytatuowanie sobie jednego z nocnych zwierząt, na przykład nietoperza.

Tatuaż Dla Raka - Czego Unikać?

Wrażliwym Rakom nie pasują tatuaże czaszek upadłych, aniołów czy diabłówRak może czuć się przytłoczony, jeżeli będzie posiadaczem takich wzorów. Oczywiście nocne zwierzęta stanowią wyjątek, jednak są to stwory tajemnicze i delikatne, zgodne z ich usposobieniem. Tatuaże dla Raków powinny być kolorowe, chociaż oczywiście czarno-szare kombinacje tusz również są dopuszczalne. Kolory, jakich powinny unikać Raki to pomarańczowy i żółty, gdyż są one niezwykle intensywne i mogą negatywnie wpływać na i tak już bogate wewnętrzne życie uczuciowe Raka. Wzmogą one tylko jego skłonność do histerii i nadmiernej troski o zdrowie własne i zdrowie najbliższych, przez co Rak może stać się po prostu denerwujący!

5

Tatuaż Dla Raka - Podsumowanie

Aby towarzystwo Raka i jego niezwykła troska w stosunku do najbliższych osób nie stały się uciążliwe, powinien on unikać we wzorach tatuaży dla Raka, kolorów żółtego i pomarańczowego. Kobiety spod tego znaku mogą zawrzeć we swoich wzorach tatuaży dla Raków skarby morza – szczęśliwe kamienie. To bursztyn i perła, a podkreślą ich kobiecość, a także przysłużą się w rozpaleniu wewnętrznego ognia namiętności. Raki to niezwykle ogniści kochankowie, a ich tajemniczą i poetycką naturę podkreślą patrolujące zwierzęta związane z nocą  – na przykład nietoperze. 

To także niezwykle uczuciowy znak zodiaku, przez co czasem brakuje mu pewności siebie, dlatego takie wzory zawierające motywy: czaszek śmierci krzyży nie są zgodne z jego naturą i mogą nieco obciążać go psychicznie.