Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Męski Tatuaż - W Sam Raz Dla Twojego Taty!

Miesiąc temu pisaliśmy o oryginalnych pomysłach na prezent dla mam. Zaproponowaliśmy wam wówczas kilka ciekawych i oryginalnych wzorków, które mogłyby je zainteresować. Jako że poprzedni wpis z inspiracjami przyjął się bardzo dobrze, dziś przybywamy z kolejną porcją pomysłów na męskie tatuaże…, idealne jako prezent na Dzień Ojca! Cóż, jedno jest pewne – twojego tatę z pewnością łatwiej będzie namówić na dziarę; w końcu wielu z nich skrycie o tym marzy!

Pomysły Na Tatuaże Dla Mężczyzn Na Dzień Ojca

Męskie tatuaże wcale nie muszą być mroczne; to już nie te czasy! Oklepane motywy czaszek, krzyży i demonów odchodzą powoli do lamusa, ustępując nieco delikatniejszym, ale wystarczająco „męskim” projektom. Tatuaż dla ojca może nawiązywać do jego pasji. Być może twój tata jest fanem jakiegoś zespołu? Wówczas portret jego ulubionego wokalisty to wspaniały pomysł na męski tatuaż! Warto również wziąć pod uwagę jego ulubione filmy, gry, seriale czy  książki – niektórzy ojcowie zą zagorzałymi fanami powieści w klimatach fantasy…, więc to już kolejny pomysł na dziarkę! Jeśli z kolei twój tata jest domatorem i ceni sobie ciepło domowego ogniska, możesz pogrzebać w albumach ze starymi zdjęciami. Doświadczony artysta utrwali te cenne wspomnienia na skórze twojego taty. Bez obaw – nikt nie zarzuci wam, że to nie jest męski tatuaż!

Zdajemy sobie również sprawę, że niekiedy trudno namówić naszych ojców na eksperymenty z kolorami. Dlatego wśród naszych propozycji nie pojawiły się żadne dziarki tego typu. Warto jednak nie zapominać o możliwości wykonania kolorowego, męskiego tatuażu! A może to właśnie twój tata jest fanem żywych i intensywnych baw?

 

Jednak minimalizm i handpoke to nie jedyne, rekomendowane technik, na którą możesz postawić kupując swojej mamie voucher na tatuaż.  Jeśli nie wiesz jaki wzór tatuażu dla mamy będzie najbardziej jej odpowiadał, zwróć uwagę na to co się jej podoba. Dobrym pomysłem będzie przejrzenie jej garderoby. Może lubi kwiaty i często kupuje ubrania z takimi wzorami? A może jest wielbicielką zwierząt? Kobiece tatuaże z motywami botanicznymi od kilku lat niezmiennie pozostają na topie, więc będą idealnym pomysłem na prezent dla matki z okazji jej święta!

Ile Kosztuje Męski Tatuaż?

Masz już pomysł. Być może nawet udało ci się przegadać go z twoim tatą. Teraz zapewne zastanawiasz się ile kosztuje męski tatuaż? Cóż, odpowiedź jak zwykle nie będzie jednoznaczna, gdyż cena wykonania dziarki jest uzależniona od wielu czynników, o czym wspominaliśmy już wielokrotnie w naszych wpisach. Dlatego też, podczas rezerwacji sesji w salonie tatuażu lub kupowania vouchera prezentowego dla twojego taty, opisz dokładnie motyw, umiejscowienie tatuażu oraz jego wielkość. Manager lub tatuator udzielą ci wówczas precyzyjnej odpowiedzi co do kosztów męskiego tatuażu!

Pamiętaj również, ze zawsze możesz przyjść do naszego salony tatuaże wspólnie ze swoim tatą. Bardzo chętnie ugościmy was w naszych progach! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz porady (nie tylko przy wyborze męskich tatuaży) napisz do nas na Instagramie lub myśli nam wiadomość e-mail. Z przyjemnością ci pomożemy!