Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Tatuaże Na Halloween | Inspiracje i Pomysły

Jesień w pełni. Październik także powoli dobiega końca…, i co to oznacza? Oczywiście zbliża się Halloween! Amerykańskie święto wyczekiwane przez wielu wielbicieli mrocznych klimatów (wbrew ozorom – nie są to wyłącznie entuzjaści sztuki trwałego ozdabiania ciała!) na dobre zakorzeniło się w naszej kulturze. Halloween jest także doskonałą okazją ku temu aby zrobić sobie nową dziarę! Tatuaże na Halloween z jakimś upiornym motywem to bardzo częsta prośba klientów, którzy rezerwują sesję u nas właśnie w tym okresie! Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was kilka pomysłów i inspiracji na tatuaż na Halloween.

Tatuaż Na Halloween z Upiornym Motywem

Pomyślcie – z czym kojarzy się wam to amerykańskie święto? Macie może jakiś ulubiony mroczny serial, albo jesteście fanami horrorów czy thrillerów, które pochłaniacie na „Netfliksie” niemal każdego wieczora? Jeżeli zaliczacie się do grona wielbicieli wszystkiego co upiorne to z pomysłem raczej nie będziecie mieć problemów. Dziarka przedstawiająca Waszego ulubionego bohatera filmowego, serialowego, lub bohatera z książki jaką czytacie, z pewnością będzie dobrym pomysłem na tatuaż na Halloween. Jeśli jednak z mrokiem Wam nie po drodze, musicie wówczas posiłkować się inspiracjami, które znajdziecie w sieci oraz…, na Instagramie studia na „Nemezink”! Nasi artyści są w stanie przygotować każdy wzór, dostosowując go do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. 

Ciekawym pomysłem na tatuaż na Halloween są na przykład motywy zwierzęce: nietoperz, sowa wąż czy też pająk…, to tylko niektóre z nich. Jeśli jednak nie jesteście fanami zwierząt i wolicie klasykę, proponujemy Wam powrót do „tatuatorskich korzeni” i popularnych czaszek, krzyży upadłych aniołów lub demonów. Te motywy najlepiej wyglądają w czasno-szarym stylu realistycznym, chociaż niektórzy nie boją się dodawać kolorów do projektów. Nieco bardziej ekstrawaganckim, ale również klasycznym motywem, są istoty wyjęte z japońskich mitologii. Tatuaż na Halloween przedstawiający Shinigami (czyli boga śmierci) lub złowroga maska Hannya to także świetne pomysły, wpisujące się w upiorny klimat tego święta! Bez wątpienia przypadną też do gustu miłośnikom tatuażu japońskiego.

Czy Tatuaż na Halloween Musi Być Mroczny?

No dobrze, a co jeśli wcale nie lubicie takich mrocznych i upiornych klimatów? Może na swoim ciele nie posiadacie tatuaży, które pasowałyby do takiego stylu? Zadajecie sobie pewnie pytanie, czy tatuaże na Halloween muszą być mroczne? Spieszymy z odpowiedzią; otóż wcale nie! Niektóre motywy można przedstawić w sposób nieco bardziej łagodny. Rozkoszny, mały, kolorowy duszek, czy też czarodziejka na miotle. A skoro o czarach mowa…, jeżeli jesteście fanami Harry’ego Potter’a to świetnie się składa! Saga o młodym czarodzieju jest kopalnią pomysłów na tatuaż na Halloween. 

Tatuaże Na Halloween w Studiu "Nemezink"

Wiele studiów tatuażu urządza różnego rodzaju akcje promocyjne, przygotowuje specjalne projekty i organizuje dni otwarte z okazji Halloween. Walk-in Day to bardzo popularna praktyka w świecie tatuażu. Na czym ona polega? Przez jeden dzień, w godzinach otwarcia studia, możecie wybrać dowolny wzór, zazwyczaj w cenie promocyjnej, przygotowany przez artystów pracujących w danej lokalizacji. Tematyczne dni otwarte to wspaniała okazja ku temu, żeby zrobić sobie spontaniczną dziarkę. W zeszłym roku ekipa studia na „Nemezink” również organizowała halloweenowe wydarzenie. Podczas takich spotkań uwielbiamy dzielić się z Wami swoimi pomysłami! Wy również Wy również inspirujecie nas i motywujecie do jeszcze cięższej pracy nad doskonaleniem tatuatorskiego warsztatu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego studia w tym roku! Pamiętajcie, że zawsze możecie napisać do nas na Instagramie, wysłać maila lub skontaktować się za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej. Czekamy na Was i na Wasze pomysły na tatuaże na Halloween.

Tatuaże na Halloween