Tatuaż Lwa | Magiczne, Zodiakalne Inspiracje

Lew to bardzo społeczny znak zodiaku. Łatwo nawiązuje nowe znajomości (chociaż nieco gorzej bywa z ich podtrzymaniem), ponadto uwielbia być w centrum uwagi i zawsze bryluje w towarzystwie. Jest w tym wszystkim niezwykle czarujący, Pełen niesamowitej, optymistycznej energii, którą zarazi nawet największego smutasa! Dlatego osoby, którym patronuje to magiczne stworzenie, powinny we wzorze tatuażu Lwa zawrzeć elementy, które będą odzwierciedlać ich niezwykle optymistyczną i szlachetną osobowość.

Tatuaż Lwa - Charakterystyka Znaku

Planetą opiekującą się osobami urodzonymi pod znakiem Lwa jest Słońce; nic zatem dziwnego, iż uwielbiają one być w centrum uwagi! Lwy słyną z niezwykłej pewności siebie, która czasem może wręcz przechodzić w zadufanie i apodyktyczność. Są tak pewne swojego zdania i nieomylności, iż bywają w tym wszystkim zaborcze i – co najlepsze – potrafią zręcznie to wykorzystywać. Ich niezwykle silna osobowość sprawia, iż Lwy zawsze brylują w towarzystwie. Są to cechy wspólne dla 2 typów osób, które wyróżniają astrologowie, analizujący układ gwiazd w horoskopie urodzeniowym. Osoby w typie Lwa-Apolla są niezwykle dumne, szlachetne i dostojne; ich sposób przyciągania innych do siebie bywa odbierany jako bardzo chłodny. To swoją tajemniczością ujmują obce osoby. Z kolei Lew-Hercules, wulkan energii i niezwykłego optymizmu o niebanalnym poczuciu humoru, bywa głośny i domaga się uwielbienia. Lwy w związkach nie są zbyt skomplikowane – jeżeli dostaną od partnera odpowiednią dawkę uwagi, odwdzięczą się tym ze wzajemnością. Są to także osoby bardzo odważne, broniące tych, na którym im zależy. Lepiej z nimi nie zadzierać, gdyż atakują w sposób niezwykle agresywny i szybki.

Tatuaż Lwa

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Lew posiada pewne atrybuty, które w naturalny sposób pozwolą właściwie ukierunkować jego charyzmę i magnetyzm. Lwy to osoby o naprawdę dużym potencjale, skłonne wręcz zmieniać świat i środowisko, w jakim żyją. Co więc powinien zawierać tatuaż Lwa?

Tatuaż Lwa - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Lwom niekiedy brakuje ogłady. Dlatego w odnalezieniu odpowiedniego balansu między ich silną potrzebą szpanowania w towarzystwie, a ludzkim taktem i delikatnością, pomogą szczęśliwe rośliny. Róża jest jednym z nich. Tatuaż Lwa powinien więc zawierać elementy botaniczne – najlepiej w zestawieniu ze szczęśliwymi kamieniami – gdyż jest to naturalny sposób na zrównoważenie tych 2 energii, które nieustannie się ze sobą ścierają. Wszak to właśnie diamenty i rubiny symbolizują jego dumę oraz szlachetną osobowość. Warto uwzględnić je we wzorze tatuażu Lwa. Patrolujące zwierzęta, jak nietrudno się domyśleć, należą do grona kotowatych. Jest to dosyć częsty motyw. Jednak aby wzór tatuażu Lwa wyróżniał się na tle innych, zwykłych dziarek warto, aby patronujące zwierzęta zostały wytatuowane w szczęśliwych dla tego znaku zodiaku, kolorach. Tatuaż Lwa oczywiście może być czarno-szary, jednak jeśli zawiera w sobie barwy pomarańczowe i żółte, to będzie dużo silniej oddziaływał na osobowość tego znaku zodiaku.

Tatuaż Lwa - Czego Unikać?

Wzór tatuażu Lwa nie powinien zawierać kolorów fioletowego i niebieskiego. Mimo iż są to barwy mądrości oraz inteligencji, której oczywiście Lwom nie brakuje, mogą one sprawić, że pewny siebie Lew zacznie przeceniać swoje możliwości, co w zestawieniu z odwagą oraz silnym poczuciem honoru…, może być dla niego niebezpieczne. Chociaż szczęśliwe barwy Lwa są bardzo mocno utożsamiane z ogniem, bezpośrednie nawiązania do tego żywiołu nie są wskazane w projektach tatuaży Lwa. Otaczanie się astrologicznym ogniem może sprawić, iż Lew z gwiazdy brakującej w towarzystwie stanie się osobą najmniej lubianą. Dlaczego? Otóż jego apodyktyczny i domagający się uwagi sposób bycia stanie się po prostu obciążający dla towarzystwa. A taki samotny, odrzucony Lew może łatwo popaść w depresję!

Tatuaż Lwa

Tatuaż Lwa - Podsumowanie

Astrologowie wyróżniają 2 typy Lwów w horoskopie urodzeniowym. Osoby w typie Lwa-Apolla są niezwykle dumne i szlachetne, ujmując towarzystwo swą tajemniczością. Z kolei Lew-Hercules to prawdziwy śmieszek i gwiazda towarzystwa, bywa głośny i domaga się uwagi. Tatuaż Lwa powinien łączyć w sobie elementy botaniczne ze szczęśliwymi kamieniami, gdyż pozwoli to znaleźć zdrowy balans w ekspresyjnej osobowości. 

Patronujące zwierzęta powinny być uwzględnione w projekcie tatuażu Lwa – najlepiej, aby były one wykonane w kolorze. Osoby, które pragną zrobić sobie tatuaż Lwa zgodny z ich kosmogramem, powinny unikać kolorów fioletowego i niebieskiego, gdyż mogą one w sposób niezdrowy skłaniać ich do podejmowania ryzykownych decyzji.