Tatuaż Dla Panny | Zodiakalne Inspiracje

Chyba każdy z nas ma w gronie swoich znajomych osobę, która planuje wszystko z pedantyczną dokładnością. Jest dość skryta, powściągliwa w kontaktach z innymi i skupiona na pracy. Najprawdopodobniej ta osoba jest właśnie spod znaku Panny! Mimo swej oziębłej i stonowanej natury, nawet Panny mają czasem ochotę na odrobinę szaleństwa. Dlatego właśnie dziś przedstawimy wam kilka pomysłów na tatuaż dla Panny! 

Tatuaż Dla Panny - Charakterystyka Znaku

Panny są wymagające zarówno w stosunku do siebie, jak i do swojego otoczenia. To jedne z najbardziej pracowitych osób, które wcale nie muszą robić oszałamiającej kariery, gdyż sukces bądź zysk materialny nie są dla nich aż tak satysfakcjonujące. Czerpią one siłę i energię samego faktu robienia czegoś…., zatem Panny to niezwykli pracusie! Ich pedanteria oraz dokładność potrafią doprowadzać innych do furii, przez co Panna może mieć problemy w nawiązywaniu kontaktów z innymi znakami zodiaku. W dodatku jej introwertyczna natura sprawia, iż jest ona mocno skupiona na swoim wewnętrznym życiu uczuciowym. Mimo iż z pozoru wydaje się być osobą oziębłą, a czasem nawet pozbawioną emocji, Panna w głębi duszy jest bardzo wrażliwa. Choć nie ma tak silnie rozwiniętej intuicji czy artystycznego drygu, myśląc w sposób racjonalny i rozsądny, potrafi kierować się sercem i okazywać czułość. Oczywiście jeżeli komuś naprawdę ufa, a o jej względy długo trzeba zabiegać! Niestety, Panny mają także problemy z samoakceptacją i pewnością siebie, dlatego życiowy partner powinien codziennie uświadamiać im ich wartość. Ciężko wyobrazić nam sobie osobę, która byłaby skłonna do szaleństw…., dlatego tatuaż dla Panny wydaje się być czymś abstrakcyjnym, jednak jest to jak najbardziej możliwe!

Tatuaż da Panny

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Panna posiada pewne atrybuty, które Sprawią, iż stanie się ona mniej surowa i wymagająca, a jej pedanteria przestanie doprowadzać inne znaki do furii. Odpowiednie symbole pozwolą jej również odzyskać spontaniczność i pewność siebie. Co więc powinien zawierać tatuaż dla Panny?

Tatuaż dla Panny - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Tatuaż dla Panny powinien być delikatny. Mimo iż wydaje się, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają grubą skórę, tak naprawdę ich wnętrze jest bardzo kruche. W pokonaniu introwertycznej natury i  braku samoakceptacji pomogą im szczęśliwe kamienie oraz patronujące zwierzęta (co ciekawsze Panna najlepiej odnajduje się przy zwierzętach takich jak pszczoła czy mrówki. To pewnie stąd wzięły się te powiedzenia o ich niezwykłej sumienności i pracowitości!) Warto, aby połączyć je razem we wzorze tatuażu dla Panny, gdyż ich energia sprawi, że staną się one bardziej otwarte na ludzi i nowe doznania. Pedantyczna Panna potrzebuje mocy ziemi do tego, aby okiełznać swoje niezwykłe wymagania. Rośliny polne oraz zboża czy zioła to bardzo dobry pomysł na tatuaż dla Panny, gdyż w naturalny sposób łączą ją z żywiołem, który jest jej przypisany. Panną opiekuje się Merkury, czyli planeta mądrości. Dlatego też jest to znak niezwykle inteligentny i pracowity. Można również pomyśleć nad tatuażem tej planety, gdyż pozwoli to Pannie osiągać jeszcze większe sukcesy, do których nie jest przyzwyczajona, a ma w sobie potencjał ku temu, aby naprawdę wiele osiągnąć.

Tatuaż Dla Panny - Czego Unikać?

Mimo iż szczęśliwym kolorem Panny jest fiolet – uważany za barwę, symbolizującą mądrość – nie powinno być go zbyt wiele we wzorze tatuażu dla Panny. Dlaczego? Otóż nadmierne otaczanie się takimi kolorami może sprawić, iż Panna stanie się jeszcze bardziej nieznośna, pedantyczna i kapryśna w stosunku do otoczenia. Jej brak pewności siebie i skłonność do popadania w skrajne nastroje, jeżeli tylko coś nie idzie po jej myśli sprawiają, iż tatuaż dla Panny powinien być raczej delikatny. Jeszcze nie daj Boże, taka Panna się rozmyśli i będzie chciała go usunąć! Większe kompozycje są zatem niewskazane w przypadku tatuaży dla Panny. Oczywiście nie wszyscy są tacy sami i niektóre z zodiakalnych Panien mogą być nieco bardziej otwarte. Wówczas artysta może poeksperymentować ze wzorem tatuażu dla Panny!

Tatuaż dla Panny

Tatuaż Dla Panny - Podsumowanie

Panna to jeden z najbardziej pracowitych znaków zodiaku, a więc nie powinien nikogo dziwić fakt, iż patronujące jej zwierzęta to mrówka i pszczoła. Tatuaż dla Panny powinien być delikatny, gdyż wyraziste linie i duże kompozycje kłócą się z jej zmienną naturą. Panna bywa pedantyczna, kapryśna i wymagająca, dlatego potrzebuje silnego połączenia ze swoim żywiołem. Wzór tatuażu dla Panny powinien zatem zawierać motywy florystyczne, które połączą ją w sposób naturalny z ziemią. 

Mimo iż jej opiekunem jest Merkury a szczęśliwym kolorem fiolet oba symbolizujące mądrość – nie powinny one dominować w projekcie tatuażu dla Panny. Może to sprawić, iż stanie się ona jeszcze bardziej nie do zniesienia w towarzystwie innych znaków!