Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zodiakalny Tatuaż Dla Byka

Mogłoby się wydawać, że byki to zwierzęta bardzo agresywne. Tymczasem okazuje się, że osoby, którym patronuje jeden z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego reprezentują wręcz zgoła odmienne cechy. Byki charakteryzuje rozsądek oraz przemyślane i dokładnie zaplanowane działania. Dlatego też tatuaż dla Byka powinien nawiązywać do żywiołu, z jakim ten znak jest skorelowany, czyli ziemi. Co jeszcze warto zawrzeć w projekcie? Dowiecie się z lektury dzisiejszego wpisu!

.

Tatuaż Dla Byka - Charakterystyka Znaku

Byki nie lubią się spieszyć, przez co często mogą usłyszeć od innych, że są leniwe bądź ślamazarne. Jednak to tylko pozory! Osoby urodzone pod tym znakiem mają nieco melancholijny temperament i twardo stąpają po ziemi. Potrzebują czasu na dokładne obmyślenie planu działania. A dzięki niezwykle silnie rozwiniętemu zmysłowi estetycznemu efekty ich prac często zapierają dech w piersiach. Byki to wspaniali artyści, dlatego tatuaż dla Byka powinien odzwierciedlać jego niezwykle silnie rozwiniętą intuicję twórczą. W kontaktach międzyludzkich, Byk miewa problemy; czuje się niezrozumiały i ciężko jest mu zaufać obcej osobie. Jednak w miłości osoby urodzone pod tym znakiem są niezwykle namiętne i zmysłowe. To dlatego, że patronuje im silna, emanująca kobiecą energią planeta Wenus. Byki to jedne z najlepszych kochanek i kochanków (o ile przez problemy z nawiązywaniem relacji nie wybiorą życia w pojedynkę)! Poza tym, Byki cenią sobie komfort i wygodę, chociaż na dobrych materialnych nie skupiają się aż tak bardzo. Po prostu lubią żyć w ciepłym, przytulnym domu u boku szczerego i oddanego partnera, przy którym rozwiną skrzydła.

Tatuaż dla Byka

Jak każdy z 12 elementów zwierzyńca niebieskiego, Byk posiada pewne atrybuty, które pomogą mu rozwinąć niezwykle silną intuicję twórczą, a także ułatwią nawiązywanie kontaktów z innymi znakami zodiaku. No i oczywiście Tatuaż dla Byka musi zawierać elementy, które podkreślą jego naturalną, silną energię seksualną. Co więc powinien zawierać zodiakalny tatuaż dla Byka?

Tatuaż Dla Byka - Pomysły Na Zodiakalne Tatuaże

Naszą analizę rozpocznijmy od szczęśliwego koloru Byka, a jest nim niebieski. Dlaczego? Cóż, niebieski jest uważany za barwę marzycieli, a przypominamy, że Byki to wspaniali artyści. Dlatego też tatuaż dla Byka powinien zawierać w sobie ten odcień. Bykom patronuje planeta Wenus, dlatego tatuaże dla kobiet urodzone pod tym znakiem, powinny zawierać delikatne i bardzo zmysłowe elementy. Dobrym pomysłem będzie wytatuowanie sobie jednej ze szczęśliwych roślin. Nietrudno chyba się domyśleć, że warto, aby projekt tatuażu dla Byka-mężczyzny odzwierciedlał jedno z patrolujących temu znakowi zodiaku zwierząt. Poza tym wszelkie wzory tatuaży dla Byka zawierające w sobie elementy ziemi są jak najbardziej wskazane, gdyż jest to żywioł patrolujący osobom urodzonym pod tym znakiem. Jeżeli Byk szuka szczęścia w miłości i chce rozbudzić swój wewnętrzny urok oraz wdzięk, powinien wybrać za wzór tatuażu jeden z jego szczęśliwych kamieni. Najsilniejszym z nich jest agat, dlatego tatuaż dla Byka może zawierać w sobie ten element połączeniu z innymi szczęśliwymi motywami.

Tatuaż Dla Byka - Czego Unikać?

Pierwszą podstawową zasadą przy wyborze wzoru tatuażu dla Byka jest oczywiście kierowanie się jego zwierzętami czy roślinami patrolującymi. Jednak, jak już wspomnieliśmy, rośliny patrolujące są przypisane kobietom-Bykom, a zwierzęta mężczyznom. Osoby urodzone pod tym znakiem raczej nie powinny zamieniać ze sobą tych motywów, gdyż może to wzbudzić u obu płci niepewność co do swoich talentów, a także rodzić problemy z samoakceptacją. Byki powinny także unikać koloru zielonego, gdyż mogą za bardzo zacząć skupiać się na pozyskiwaniu dóbr doczesnych i staną się po prostu materialistami.

6

Tatuaż Dla Byka - Podsumowanie

Zmysłowy Byk jest bardzo niepewny siebie dlatego powinien czerpać z energii magicznych kryształów. Wytatuowanie sobie agatu – jednego z najsilniejszych kamieni – w otoczeniu innych roślinnych bądź zwierzęcych motywów, na pewno pomoże mu w pozyskaniu odpowiedniego partnera oraz zwiększy prawdopodobieństwo dogadania się z innymi znakami. Tatuaże dla Byka można podzielić na męskie i żeńskie. Roślinne motywy są dedykowane projektom tatuaży dla Byków-kobiet, a zwierzęce – mężczyzn. 

Artystyczną duszę Byka podkreśli kolor niebieski, jednak osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku powinny unikać we wzorach tatuaży dla Byków koloru zielonego, gdyż przez niego mogą za bardzo skupić się na dobrach doczesnych i stać się materialistami.